Jste zde: SoliCAD.com Novinky SoliCAD Novinky CadMouse od 3Dconnexion nově v prodeji

CadMouse od 3Dconnexion nově v prodeji

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že byl zahájen prodej nového produktu výrobce 3D ovladačů společnosti 3Dconnexion - myši CadMouse.

Myš je určena pro profesionály z oboru CAD. Jestliže spárujete 3Dconnexion CadMouse s některou z 3D myší 3Dconnexion, například SpaceMouse Pro nebo SpaceNavigator, výsledky budou mimořádně působivé. Nazýváme to síla dvou rukou. Vaše 3D myš hladce umístí váš objekt nebo zobrazení, zatímco se vaše CadMouse postará o snadný výběr a vytváření objektů. Jde o přirozený a pohodlný styl práce, se kterým se nic nemůže měřit. Není to ale jen dokonalá vzájemná souhra mezi myší 3Dconnexion CadMouse a naší řadou 3D myší. Byly vytvořeny jedna pro druhou.

3Dconnexion CadMouse je specificky konstruovaná pro práci v CAD prostředí. Rozlučte se s opakovaným klikáním na kolečko myši a seznamte se s přesným a pohodlným ovládáním díky pokročilému laserovému senzoruvyhrazenému prostřednímu tlačítku myši. Mějte vše stále pod kontrolou prostřednictvím adaptivního kolečka pro posouvání zobrazení. Budete se sami divit, jak jste kdy mohli pracovat bez funkce inteligentního zvětšování a zmenšování - zobrazení Intelligentí QuickZoom, které bez potíží a jediným kliknutím tlačítkem přiblíží zobrazení na bod, na který se chcete soustředit.

  CadMouse v eshop

Autor: Ing. Petr Motyčka
Email: petr.motycka@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909