Jste zde: SoliCAD.com Novinky SoliCAD Novinky Automatica 2016

Automatica 2016

Ve dnech 21. - 24.6. 2016 jsme se zůčastnili 7. mezinárodního veletrhu automatizace a mechatroniky v Mnichově.

Projednali jsme s našimi partnery nejnovější trendy v oblasti automatizace, robotizace výroby, průmyslového zpracování obrazu a příslušných technologií.

Nové procesy automatizace a inovativní způsoby řešení robotických pracovišť využijeme pro realizace projektů všech našich zákazníků i pro vlastní rozvoj do budoucna.

Veletrh byl přínosem nejen s ohledem na sdílení nových moderních poznatků, ale i k navázání kontaktů pro budoucí spolupráci. Setkali jsme se se stávajícími partnery i se zákazníky.

Nechyběli přední světoví výrobci robotů a robotických aplikací jako jsou Comau, Stäubli, ABB, FANUC, CLOOS, EPSON, KUKA, SCHUNK, YASKAWA, UNIVERSAL ROBOTS a další. Společnost Comau představila nové typy kolaborativních robotů včetně jejich funkcí a možností nasazení v různých výrobních oborech.

Společnost Visual Components uveřejnila na veletrhu ve světové premiéře novou verzi propramu - VISUAL COMPONENTS ESSENTIALS. O této nové verzi programu pro simulace a optimalizace robotických pracovišť a celých výrobních linek Vás budeme v nejblišších dnech informovat na našich webových stránkách i na facebooku SoliCADu.

Autor: Iveta Červinková
Email: iveta.cervinkova@solicad.com
Telefon: +420 731 413 868