Online technická podpora SoliCAD, s.r.o.
Novinky
čec
10
Než kontaktujete technickou podporu
Vytvořeno Viktor Černý na 10 červenec 2013 02:13

Oddělení technické podpory se snaží reagovat na každý váš problém a vyřešit ho k vaší plné spokojenosti v co nejkratším možném čase. Abychom vám byli schopni vyhovět téměř okamžitě, je nutné do zprávy pro technickou podporu uvést přesné znění problému.

  • Pokud to charakter problému vyžaduje, do přílohy je vhodné vložit výkres a snímek s vyznačením konkrétního úkazu, který daný problém provází. Může to být nečekané hlášení, nefunkční příkaz. Tento obrázek pak doplňte slovním doprovodem ve zprávě. Samozřejmě uchováváme výrobní tajemství a "know-how" jednotlivých osob. Zavazujeme se tím, že výkresy ani jejich obsah nebudou poskytovány třetím osobám ani zneužity v prospěch společnosti SoliCAD a budou sloužit výhradně pro momentální potřeby technické podpory pro vyřešení potíží.
  • Pro lepší identifikaci problému zmiňte, jaký používáte operační systém a přesnou verzi progeCADu, včetně informace o licenci (jednoduchá, síťová, USB).
  • Jestliže se jedná o sekvenci chyb, kde je důležité vidět sled úkonů a procesů, je vhodné natočit video jedním z bezplatně stažitelných softwarů (např. CamStudio), které umožňují nahrát práci na ploše, a tedy v programu. Toto video pak vložte například na stránky „http://leteckaposta.cz/", kde se video uloží jen na 19 dní a nebude tak blokovat místo. Odkaz samozřejmě vložte do zprávy.

Komentáře (0)
Přidat komentář
 
 
Celé jméno:
Email:
Komentáře:
Ověření CAPTCHA 
 
Prosíme opište text z obrázku do políčka. Je to nutné kvůli eliminaci spamu.

Help Desk Software by Kayako Fusion