Jste zde: SoliCAD.com Produkty Hardware Myši 3Dconnexion SpacePilot PRO

SpacePilot PRO

 

Redukce 50 % práce s myší a o 30 % vyšší produktivita. Kromě variabilního tlačítka nabízí i přehledný displej

 

Koupí polohovacího zařízení SpacePilotTM PRO se vám do rukou dostane polohovací zařízení spojující výkonné funkce a elegantní styl. SpacePilotTM Pro je skutečný průlom ve světě polohovacích zařízení. Společné používání SpacePilotTM Pro a myši zajistí pro obě ruce přirozený a intuitivní styl. Jedna ruka řídí SpacePilotTM Pro, umisťuje model, natáčí, posouvá a zoomuje vše v jednom jednoduchém a plynulém pohybu. Ruka, která řídí myš, zároveň upravuje model a vybírá položky z menu.

 

Pořiďte si polohovací zařízení SpacePilotTM Pro a můžete očekávat redukci 50 % práce s myší a o 30 % vyšší produktivitu. Přizpůsobivá a předvídavá technologie vám nabídne potřebnou funkci právě v okamžiku, kdy ji potřebujete. Příkazy jsou dostupné na LCD a dynamicky se aktualizují podle zapnuté aplikace nebo jejich modulů. Navíc pole programovacích kláves včetně kláves ovládání, klávesy Fit, pomocných kláves (ESC, Shift, Ctrl a Alt) a kláves obsluhy pohledu vám zaručí, že se budete zabývat skutečně pouze designem.

 

Specifikace

 

Snímání pohybu: moderní optický snímač umožňující využívat 6 stupňů volnosti

Rychlost pohybu: nastavitelná volba

Citlivost zařízení: Upravitelná podle efektivity

Opěrka na zápěstí: Součástí kompletu

Stabilita: Vzhledem ke své hmotnosti výborná stabilita

Tlačítka: 21 programovatelných kláves rychlého přístupu (31 příkazů),

Barevný LCD: s pracovním asistentem

Typ rozhraní: USB

Hmotnost: 0,880 Kg

Rozměry: (d x š x v) 231 x 150 x 58 mm

Záruka: 3 roky

 

Systémové požadavky:

 

Podporované operační systémy

 

Co říci závěrem?

Ponořte se do světa třetího prostoru a nechte si pomocí polohovací zařízení SpacePilotTM Pro rozšířit vaše schopnosti. SpacePilotTM Pro vás propojí s 3D designem díky kombinace jeho optických senzorů, jemného nastavení a výborné ergonomii. Toto vše z něj tvoří zcela nový druh ovladače, jenž vám umožní lepší koncentraci přímo na design.