Jste zde: SoliCAD.com Produkty Hardware Skenery eviXscan 3D 3D skenery

3D skenery

3D skenery eviXscan jsou profesionální nástroje pracující s nejmodernější technologií optického měření tvarů, připravené pro splnění potřeb nejnáročnějších uživatelů. Díky použití dvou kamer je uživatel schopen udělat rychlý a přesný snímek skenovaného objektu.

Použitím našeho softwaru je uživatel schopný exportovat výsledky do spousty formátů (ASC, BIN, STL, PLY, OBJ). Pro plně nezávislou práci našeho skeneru jsme přidali software, který dovoluje upravovat mrak bodů a sítě. Potom si může uživatel vybrat mezi Leos 2 (jednoduchým nástrojem pro zpracování dat skenu) a Geomagic (pokročilým nástrojem pro náročnější uživatele).

S koupí skeneru získá uživatel také roční předplatné pro aktualizace softwaru a technickou podporu.

Zákazník také obdrží stabilní stojánek skeneru vybraný podle váhy skeneru, transportní obal, kalibrační stůl a sadu kabelů.

eviXscan 3D Pro+

 

eviXscan 3D Loupe+

 

eviXscan 3D Heavy Duty

eviXscan 3D Light

3D skenery eviXscan, navržené polskými inženýry, pomáhají zvyšovat standardy navrhování, výroby a kontroly kvality ve Vaší společnosti.

Zkracují čas potřebný pro přípravu konstrukční dokumentace. Schopnost rychlého ověřování prototypů zrychluje implementaci výrobků. Automatická kontrola kvality zvyšuje efektivitu výrobních procesů.

Snadná kontrola kvality Vám dává příležitost dělat rychlé korekce a dovoluje ověřování kvality dílů od dodavatelů.

Profesionální technická asistence, školení, systematické aktualizace softwaru a 2 roky záruky - toto vše zajišťuje efektiní a bezproblémovou práci.