Jste zde: SoliCAD.com Novinky Geomagic Design X Novinky Vyšla nová verze Geomagic Design X pro reverzní inženýrství

Vyšla nová verze Geomagic Design X pro reverzní inženýrství

Vyšla nová verze programu pro reverzní inženýrství Geomagic Design X 2016. Geomagic Design X 2016 obsahuje mnoho intuitivních funkcí a efektivní uživatelské prostředí, které zaručeně oceníte při Vaší práci.

Chcete vědět jak? 

Podívejte se na video v anglickém jazyce!

 

Mezi hlavní novinky patří:

Podrobnější informace o jednotlivých funkcích:

Nové funkce a nová vylepšení programu Geomagic Design X

1.Vylepšení uživatelského rozhraní - nové uživatelské rozhraní Ribbon menu

Pracujte rychleji a efektivněji v moderním uživatelském rozhraní Ribbon menu. Nové rozhraní Ribon je navrženo tak, aby Vám pomohlo rychle najít příkazy, které potřebujete k dokončení Vašeho návrhu/modelu. Příkazy jsou reorganizovány do pracovních skupin a společně vloženy do jednotlivych záložek. Každá záložka se vztahuje k určitému typu 3D modelovacích aktivit, například pro úpravu naskenovaných dat, zarovnání, skicování a vytváření 3D modelů.

2. Přizpůsobitelný panel Ribbon 

Aplikace Vám umožní přizpůsobit Ribbon panel. Všechny příkazy obsažené v panelu mohou být přemístěny a přeskupeny podle Vaší představy lepšího pracovního prostoru. Ve vlastním přizpůsobitelném dialogovém okně lze snadno přidat příkazy, které potřebujete, a odstranit ty, se kterými tak často nepracujete. Panel Ribbon lze přizpůsobit kliknutím na tlačítko "Přizpůsobit panel Ribbon" v panelu nástrojů pro "Rychlý přístup".

3. Nový panel nástrojů pro Rychlý přístup

Panel nástrojů pro "Rychlý přístup" byl nově přidán do levého horního rohu aplikace. Tento panel nástrojů obsahuje nejčastěji používané příkazy jako jsou: Nový, Otevřít, Importovat, Exportovat, Předvolby a Zpět/Znovu.

4. Nový Horní panel nástrojů

"Horní panel nástrojů" byl nově přidán do náhledu modelu. Tento panel nástrojů obsahuje příkazy, kterými můžete rychle měnit zobrazení, zatímco modelujete. S pomocí "Analýzy přesnosti" můžete také rychle ověřit Váš model.

5. Rozšířená kontextová nabídka

Pracujte rychleji, než kdykoliv před tím díky operacím, které máte na dosah. Kontextové menu nabízí omezenou sadu příkazů, které jsou přístupné ve Vašem současném stavu konstrukce. Když modelujete, kliknete pravým tlačítkem a vyberte příkaz, který chcete použít ve Vašem návrhu.

6. Rozšířená nápověda

Popisky były zdokonaleny a poskytují užitečné informace pro lepší pochopení příkazu. S vylepšenými popisky ušetříte čas při učení jak příkaz používat a jak ho používat správně.

7.  Tvorba přesných povrchů

Průmyslem osvědčené algoritmy pro přesné povrchové úpravy - vyvinuté společností Geomagic - jsou dnes nedílnou součástí Geomagic Design X 2016. Přesná povrchová úprava v provedení Design X nabízí řadu intuitivních nástrojů pro kontrolování a editaci dispozic povrchů a jejich opravy. Modely vytvořené pomocí povrchů NURBS mohou být použity pro CAD modelování nebo výpočty MTK (metodou konečných prvků).

8. Zlepšená tvorba sítě

Nový nástroj pro konstruování sítě pojmenovaný HD Mesh Construction byl představen v Design X 2016. Funkce „HD Mesh Construction“ je perfektní pro generování vysoce definovaných sítí s vysokým rozlišením, které efektivně využije kapacitu Vašeho PC. Tento nástroj obnovuje jemné detaily z nedokonalých nebo řídkých mraků bodů, inteligentně detekuje díry a automaticky je vyplňuje.

 

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909

Autor: Naďa Vodstrčilová
Email: progecad1@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581