Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola SpaceClaim Popis produktu SpaceClaim - popis produktu

SpaceClaim - popis produktu

Jediná 3D aplikace svého druhu, která dokonale kombinuje zpracování naskenovaných dat, CAD design, editaci mraků bodů a sítí, vytváření sestav a 2D výkresů v jednom balení.

SpaceClaim nabízí nejvýkonnější zpracování a nástroje pro úpravy naskenovaných dat uvnitř nativního, komplexního CAD balíčku s přímým modelováním. Tato funkce špičkové CAD funkcionality a 3D skenování v jednom, pomahají v konečném důsledku ve zpřesňování vývoje produktů, zvyšuje efektivitu procesů, usnadňuje spolupráci a přináší výrobky na trh rychleji.

Geomagic vytvořil SpaceClaim, který je postaven na špičkovém CAD API od SpaceClaim®, pro CAD experty i uživatele bez zkušeností v CAD prostředí. Použité přímé nástroje pro modelování, intuitivní ovládání SpaceClaim a snadné naučení předurčuje každého k tomu, být produktivním CAD designérem. Uživatelé mohou skenovat nebo importovat mraky bodů přímo do aplikace a použít dynamickou nástrojovou sadu tlačit/táhnout pro rychlé vytváření a upravování modelů těles. Bez zdržujícího stromu historie tvorby uživatelé mohou volně měnit návrhy a parametry za chodu a bez omezení. SpaceClaim je přizpůsobitelný pomocí řady dalších doplňků od jiných výrobců.

Video s krátkým přehledem možností SpaceClaim v anglickém jazyce.

Klíčové body:

Konstrukce

SpaceClaim s jeho uživatelsky příjemným prostředím a intuitivními nástroji přímého modelování, dovoluje inženýrům z různých průmyslových odvětví připravovat celé sestav nebo koncepční návrhy a upravovat návrhy bez nutnosti být CAD expertem.

Modelování konceptů

Za použití skenů fyzických dat v CAD prostředí, konstruktéři průmyslových i spotřebitelských výrobků, používají SpaceClaim ke snadnému vytváření velkého množství konceptů pro schválení od klienta.

Výroba

SpaceClaim dovoluje výrobním inženýrům a projektantům na různé úrovni znalostí CAD naskenovat existující díl nebo první díl, rychle změnit design, vyčistit poškozenou geometrii, nastavit rozměry, vytvořit 2D výkresy a další. S SpaceClaim mohou výrobní společnosti řešit rychle problémy při výrobě a tím zajistit kratší výrobní výpadky.