Jste zde: SoliCAD.com Novinky Geomagic Design X Novinky Nově Geomagic Design X v češtině

Nově Geomagic Design X v češtině

Nejnovější update Geomagic Design X verze 2016.0.1 na sebe nedala dlouho čekat a přináší s sebou tolik očekávaný překlad programu do 11-ti různých světových jazyků, mezi nimiž je i čeština.

Vývojáři samozdřejmě nezapomněli ani na další vylepšení funkcí programu Geomagic Design X - programu pro reverzní inženýrství a neustále pracují na jeho neustálém zdokonalování.

Mezi hlavní novinky patří:

1. REGIONY - Automatická Segmentace

V příkazu Automatická Segmentace je nová možnost s názvem "Síť ze softwaru CAD nebo CAE". Pomocí této volby můžete rychle a přesně vytvořit segmenty regionů na síti ze souborů modelů CAD nebo CAE.

2. Rozdělování křivky při vytváření příkazu "Síť záplat"

Během konstruování oprav sítě pomocí příkazu "Sestavit síť záplat", je nyní možnost rozdělit křivky natažené na síti, aniž byste opustili příkaz.
Pokud křivky, které se vzájemně přesahují, ještě nebyly rozdělené, bude aplikace inteligentně rozpoznávat stav křivek a dá vám možnost uplatnit "Rozdělit křivky v místech křížení" během operace.

3. Vysoká podpora DPI

Nyní Geomagic Design X podporuje vylepšené škálování pro obrazovky s vysokým DPI a zajišťuje konzistenci textů, ikon a rozvržení.

4. Nově Geomagic Design X nabízí překlad do těchto 11-ti jazyků:

 CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909

Autor: Naďa Vodstrčilová
Email: progecad1@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581