SoliCAD na veletrhu MSV 2015, stánek č. 018 v pavilonu P

SoliCAD na veletrhu MSV 2015, stánek č. 018 v pavilonu P

Příspěvekod petr.motycka » 20 srp 2015, 08:35

Společnost SoliCAD, s.r.o. Vás srdečně zve na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který se koná ve dnech 14.9. až 18.9.2015. Náš stánek naleznete v pavilonu P pod číslem 018.

Představíme Vám mnoho ze svých činností - od CAD/CAM softwaru, konstrukčních projektů až po robotické pracoviště a 3D scanery. Na našem stánku bude k vidění praktická ukázka robotické aplikace s robotem od společnosti Stäubli a také robotická aplikace s robotem od společnosti Comau.

Dále na našem stánku uvidíte skenování objektů 3D scanery]3D skenerem od společnosti Evatronix společně s ukázkou reverzního inženýrství s programem Geomagic Design X a Geomagic Control.

Nedílnou součástí našeho stánku je možnost vyzkoušet si CAD/CAM programy pro strojírenství, automatizaci i další výrobní obory. Jedná se zejména o výkonný parametrický 3D CAD program T-Flex CAD, jednoduše ovladatelný 3D modelář Geomagic Design, intuitivní a snadno ovladatelný SprutCAM pro vytváření programů pro CNC stroje a roboty, Visual Components, který se zaměřuje na simulace výrobních procesů, vizualizační software Bunkspeednebo oblíbený 2D/3D program progeCAD(alternativa k programu AutoCAD®).

Těšíme se na Vás na našem stánku.

Obrázek
petr.motycka
SoliCAD, s.r.o.
 
Příspěvky: 321
Registrován: 20 dub 2009, 10:02

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron