Modul řízení vztahů se zákazníky (CRM)

Modul řízení vztahů se zákazníky (CRM)

Příspěvekod viktor.cerny » 14 čer 2013, 13:16

Tento modul obsahuje 3 hlavní podskupiny:

1. Správa vztahů se zákazníky
2. Vytváření a zpráva smluv
3. Správa kontaktů

(Videa s ukázkou práce v modulu CRM naleznete na tomto odkazu: http://solicad.com/c/t-flex-docs-videa.)

CRM obsahuje následující datové soubory:
Obrázek

V CRM najdete vše potřebné pro správu Vašich vztahů se zákazníky a dodavateli. Můžete zde vkládat Společnosti a k nim přiřazovat Kontakty (osoby). Dále ke Společnostem můžete přiřazovat Smlouvy, Akce, Soubory a Nakoupené položky. Do datových souborů Měst a Zemí zadáváte města a země, které po vytvoření přiřazujete ke Kontaktům a Společnostem. Do dodavatelů si zadáváte údaje k Vašim dodavatelům.

Akce
V akcích můžete sledovat e-maily, telefonáty či faxy, které proběhli mezi Vámi a konkrétní společností nebo (a) kontaktem. Můžete zde zádavat popis řešení a výsledek. Dále vidíte i kdo a kdy provedl hovor, zaslal e-mail nebo fax.
Obrázek

Dodavatelé
V okně Dodavatele přiřazujete Společnostem, které jsou Vašimi dodavateli, produkty, které Vám dodávají.
Obrázek

Kontakty
Do okna Kontaktu vyplňujeme údaje o osobách. Tyto osoby pak můžeme propojovat s různými datovým soubory CRM. Na obrázku vidíte, že dochází i k automatickému propojení s Akcemi (vyplněná Akce s prodejem T-Flexu viz. Obrázek u akcí).
Obrázek

Města a Sekce nakoupených položek
Toto jsou podpůrné datové soubory s dazabází měst a nakoupených položek. Údaje se vyplňují podle potřeby v jednoduchých oknech.
Obrázek

Smlouvy
V okně Smlouvy můžete smlouvě přiřadit číslo smlouvy (pokud máte specifikované makro, tak i automaticky). Dále můžete vyplnit základní údaje o smlouvě a přiřadit soubor se smlouvou. Pokud máte šablonu smlouvy, tak můžete smlouvu vygenerovat automaticky.
Obrázek

Společnosti
Níže vidíte okno Společnosti, kde vyplňujete údaje o společnosti a propojujete ji s Kontakty, Smlouvami, Akcemi, Soubory a Nakoupenými položkami.
Obrázek

Státy
Datový soubor států jse propojen s Městy a Administrativním rodzělením, tj. Po otevření okna státu můžete vidět všechna zadaná města a administrativní rozdělení země. Pokud máte databázi měst (dá se stáhnout například excelovská tabulka měst a PSČ ze stránek České pošty), tak ji můžete snadno importovat do T-Flex DOCs.
Obrázek
viktor.cerny
SoliCAD, s.r.o.
 
Příspěvky: 27
Registrován: 21 bře 2013, 12:48

Zpět na Pracovní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron